warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Tarptautinės teisės magistrė

Advokato padėjėja

Šeimos teisės specialistė

Kas aš? Esu advokato padėjėja Rita Vestertė, skyryboslengvai.lt teisininkė. Šeimos teisės srityje dirbu nuo 2011 m., nuo 2021 m. advokatės Linos Gudaitės kontoroje. Specializacija – šeimos teisė.

Šeimos teisė man tai ne tik dokumentai ir teisminiai procesai, tai kartu ir žmonių santykiai nutraukus santuoką. Esu taikių susitarimų šalininkė, nes tikiu, kad būtent šeimos teisės bylose taikūs susitarimai yra itin svarbūs. Nutraukus santuoką buvę sutuoktiniai dažnai turi bendrų interesų, kurie nenutrūksta. Vienas jų nepilnamečiai vaikai, jų teisių užtikrinimas. Būtent taikūs susitarimai leidžia lengviau rasti sprendimus ir išlaikyti gerus socialinius santykius auklėjant ir auginant vaikus.

Mano ilgametė praktika rodo, kad kaip nėra dviejų vienodų žmonių, taip nėra ir vienodų šeimų. Nors šeimos byloms taikome tuos pačius teisės aktus, teismų praktiką, tačiau situacijos visą laiką yra skirtingos, skirtingos patirtys, norai, siekiai ir tikslai. Girdėti, jausti ir suprasti klientą – yra mano darbo pamatas.

Kuo galiu padėti?

  • Teisinės konsultacijos;
  • Procesinių dokumentų rengimas;
  • Atstovavimas derybose, mediacijoje;
  • Atstovavimas teisme.

Iki sėkmingo bendravimo!

Pagarbiai

Advokato padėjėja Rita Vestertė

Mes spaudoje

Skyrybos spaudoje
Skyrybos spaudoje
loading
×